Naše kompletné služby

Sme špecialisti na oblasť výkopových, zemných a demolačných prác a radi ich pre Vás prídeme zrealizovať kamkoľvek v rámci Trenčianskeho kraja. Ak ste v prehľade našich služieb nenašli niektorú dôležitú informáciu, kedykoľvek nám zavolajte a spýtajte sa na všetko, čo Vás zaujíma. Tešíme sa na Vás!

Čo robíme ? 

Zemné a výkopové práce

Demolačné práce

Terénne úpravy

Výkopové práce a doprava kontajnerovým vozidlom s hydraulickou rukou

Výkopové a zemné práce vykonávame v každom ohľade – patrí sem okrem iného:

  • výkopy základových pásov pre novovznikajúce objekty
  • výkopy bazénov a jazierok
  • výkopy septikov a drenáží
  • výkopy a prekládky inžinierskych sietí
  • prípojky vody, plynu a kanalizácie

Medzi našich klientov patria ako jednotlivci, ktorí naše služby využívajú pre svoje vlastné obydlia, tak stavebné firmy alebo drobní podnikatelia.

Demolačné práce

V spoločnosti FINES prevádzame búranie objektov i ich častí pomocou profesionálnej techniky. Demolačné práce vieme urobiť kvalitne a bezpečne a po dokončení práce pozemok starostlivo upraceme, aby bol pripravený pre Vaše ďalšie zámery.

Terénne úpravy

Pomocou kvalitnej techniky pre Vás vyrovnáme terén po dokončení stavby nového domu alebo pred realizáciou novej záhrady. Vymodelujeme priestory na Vašom pozemku tak, aby presne vyhovovali všetkým Vašim potrebám a boli vhodné pre Váš voľný čas i prácu. Postaráme sa ako o hrubé práce, tak i o jemné, detailné tvarovanie terénu.

Naše vybavenie:
Tatra 815 – na odvoz všetkých sypkých materiálov alebo stavebného odpadu
JCB 4CX – rýpadlo-nakladač na všetky terénne úpravy
JCB 67-C1

Čím sa riadime pri práci

V spoločnosti FINES sa usilujeme o poskytovanie špičkových služieb v oblasti zemných prác, výkopových prác a demolácií pre všetkých klientov zo širokého okolia Trenčína. Už viac ako dvadsať rokov robíme svoju prácu poctivo a s maximálnou precíznosťou, nech už svoje služby práve realizujeme na akýkoľvek účel napríklad stavbu rodinného domu, sídla firmy alebo komerčnú zástavbu.

Svojim klientom ponúkame kvalitné základy, na ktorých následovne môžu uskutočniť všetky svoje vízie. Snažíme sa pritom maximálne využívať dostupné technológie, aby sme zaistili perfektnú kvalitu všetkých prác. Samozrejmosťou je pre nás ale i spoľahlivosť, dôsledné dodržiavanie termínov a korektný a ústretový prístup ku klientom.

Čím sa riadime pri práci

Spoločnosť FINES úspešne funguje už od roku 1995. Keď sme pred viac než dvadsiatimi rokmi firmu zakladali, naším zámerom bolo poskytovať klientom kvalitné služby v oblasti prípravných stavebných prác a postupne sme sa týmto smerom vyprofilovali. Po veľkom množstve dobre vykonaných zákaziek pre klientov z Trenčína ako i celého Trenčianskeho kraja môžeme povedať, že sme sa stali vo svojom odbore známou firmou a sme veľmi radi, ak nás naši zákazníci opakovane kontaktujú.

Naši klienti

 

ViOn, a.s.
Sibamac, a.s.
VCES, a.s.
TAKENAKA EUROPE GmbH, org.zložka
STAS, s.r.o. Trnava

STRABAG, s.r.o
ZIPP Bratislava, s.r.o.
COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.
VOD-EKO a.s. Trenčin
Keller, s.r.o.